Halloween v Konoze - část 1.

02.11.2012 15:54
Tak když byl lidi ten Halloween, tak jsem se rozhodla vám sem napsat krátkou povídku o tomto svátku :-)) Mimochodem: Sasan žije už v Konoze OK?
 
 
 
 
Sakura se procházela po Konoze a přemýšlela. Dnes je Halloween. Chtěla dát nějaký originální dárek Narutovi, Kakashimu a Sasukemu. Především Sasukemu. Věděla ale že by si ho tak jenom zprotivila. Sasuke NESNÁŠEL Halloween. Vždycky když nastal tenhle svátek, tak si zalezl do domu a vylezl jenom aby dal dětem cukroví. Naruto má zase zákaz vycházení z domu. Ne že by něco udělal, ale na Halloween je opatrnost lidí minimální. Hodně dětí navíc chodí v oblečku, který nosí Akatsuki, takže by se praví Akatsuki mohli dostat nepozorovaně do vesnice, omráčit Naruta a zase odejít. A Kakashi? Vůbec by se nedivila kdyby ho Gai vyzval na souboj kdo z nich vydlabe hrůzostrašnější Halloweenskou dýni.  Sakura byla tak zabraná do svých myšlenek, že si ani neuvědomila že ji zpoza keře někdo sleduje. Sakura uslyšela zašustit listí, tak se rychle otočila, ale to co uviděla jí vyrazilo dech! Stál tam Kakashi celý obvázaný. Jako mumie!
 
"Á, Kakashi - sensei? Co vy tady děláte? Pěkný Halloweenský kostým! Divím se že vás Gai-sensei nezdržel! To víte ta jeho Síla mládí...."
 
"Tomu neutečeš Sakuro" řekne s úsměvěm Kakashi (jak to bylo skrz masku poznat? xD)
 
"K-Kakashi-sensei!" řekne poplašeně Sakura.
 
"Nebraň se, stejně tomu neutečeš..." řekne Kakashi, přijde k Sakuře a chytne ja za paži
 
"Kakashi-semsei! Pomóc! POMOZTE MI NĚKDO!" začne křičet Sakura, ale nikde není ani noha.
 
"Nebraň se...." promluví naposled Kakashi s úsměvem než jeho obvaz na obličeji postříká rudá tekutina.
 
 
 
Když na Naruto probudil, chtěl jít ven. Ale když se podíval z okna, plácnul sebou do křesla. Dnes byl přece Halloween. Byl zvědavý za co půjde Konohamaru a jeho parta. Konohamaru byl velmi zklamaný když mu Naruto oznámil že na Halloween nesmí chodit do ulic. V tom někdo zazvonil. Naruto se zvedl a chtěl se jít podívat kdo je za dveřma. Uviděl tam růžovlásku v bílém kostýmu. Otevřel a oddechl si.
"Sakura-chan, to jsi jenom ty. Pojď dál" Sakura se na něj mile usmála a on jí úsměv oplatil. Až teď si všiml že je Sakura oblečena jako zdravotní sestra, ale je celá od krve. Jelikož byl Halloween, vůbec mu to nepřipadalo divné. Teda dokud se k němu nezačala Sakura až moc přibližovat. Pravda, miloval ji, ale také věděl že ona milovala Sasukeho, ne jeho.
 
"S-Sakuro? Jsi v pořádku?" zeptal se trochu vyděšeně když se k němu Sakura se stejným úsměvěm přiblížila až se musel nalepit na kuchyňskou linku.
"Nabraň se Naruto" tenhle tón...Vůbec to nebyl Sakuřin "normální" tón! "Jenom to trochu štípne" pokračuje Sakura se stejným úsměvem a vytáhne si z kapsy injekci.
"Sak? J-jsi v pořádku? Sakuro! Nech toho! Děsíš mně!" začne na Sakuru křičet v domnění že Sakura vybuchne  smíchy se slovy že ho napálila. Ale nic takového se nestalo. Sakura ho jenom chytne za paži. "Nic neucítíš" řekne a píchne mu injekci. Konohou se roznese křik.
 
Co to bylo? Probleskne Sasukemu hlavou. Znělo to jako...Jako Naruto! Sasuke otevře okno, ale hned ho zase zavře. Kolem proletělo hejno vran. Uchechtl se. Bylo to jako z nějakého hororu. Někdo zazvonil. Když uslyšel zvonek nadskočil leknutím, ale potom se zase uklidnil. Šel otevřít. Přede dveřmi stály tři děti.
"Cukroví, nebo život!" nastaví chlapec pod prostěradlem ruku s kbelíkem, který vypadá jako dýně.
"Ahoj Konohamaru" odvětí Sasuke a sebere ze stolku u dveří misku s cukrovím a každému nasype trochu.
"Arigatou Sasuke-kun!" prohlásí zrzka převlečená za princeznu.
"Není zač." odpoví Sasuke a trojice už odchází.
Sasuke zavře dveře, ale ještě než od nich odejde, opět se ozve zvonek. Jde tedy znovu otevřít, ale za dveřmi stojí Naruto.
"Nejsi na tohle už trochu starý?" vyprskne smíchy Sasuke když uvidí že má Naruto na hlavě rohy, špičatější zuby a uši a rudé oči. "Navíc," nasadí Sasuke vážný tón, "na Halloweena ven chdit nesmíš" podívá se na něj vražedně. Nakonec to vzdá a povzdechne si.
"Pojď dál" pozve ho teda. Odvede ho do obývacího pokoje. "Dáš si čaj?" zeptá se, ale Naruto se začne jenom chechtat. Nepřed jen potichu ale postupně se hlasitost jeho smíchu zvyšuje.
"Bláhový, bláhový Sasuke!" prohlásí mezi smíchy Naruto a začne se k němu přibližovat jako lovec ke své kořisti. Sasuke uslyší tříštění skla. Uhne Narutovi a jde se podívat co se stalo. Stála tam Sakura. Celá od krve a za ní Kakashi. 
"Proč se Sasuke bránit?" začne Sakura.
"Skoro to nebolí..." prohlásí Kakashi.
"Vlastně, je to celkem sranda" zachechtá  se Naruto a všichni se začnou k Sasukemu přibližovat. 

 

Diskusní téma: Halloween v Konoze - část 1.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek